דברים שצריך לקחת בחשבון

מנהל אירוע אישי זה ללא ספק שדרוג רציני לחתונה שלכם, ואנחנו בבריידסמן חושבים שכל אחד ואחת צריכים וחייבים להרשות לעצמם מנהל אירוע חיצוני, אבל יש אנשים שלא משנה עד כמה מנהל אירוע אישי זה יתרון משמעותי, תמיד יאהבו לעשות את הכל לבד, וזה גם בסדר..

ריכזנו לכם את כל הדברים שאתם צריכים לוודא לפני שאתם סוגרים ספק כלשהו, נתחיל...?

                                                                                  אולם אירועים:

ללא ספק ההחלטה הכי גדולה וחשובה בהכנות לאירוע שלכם, הוא מציאת המתחם/גן/אולם אירועים, שבו תחגגו את האירוע שלכם..

ישנם המון מקומות מדהימים, יפים במיקומים מרכזיים, אז איך בוחרים?

 

אזור גיאוגרפי - הכי מומלץ שהאולם אירועים יהיה במיקום מרכזי הקרוב לאזור הגיאוגרפים של שתי המשפחות (בני הזוג). שימו לב, אי אפשר לרצות את כל האורחים שלכם, יהיו כאלה, שיהיה להם רחוק.. 

ביקורות - אנו חיים בעידן טכנולוגי, שבו ביקורות הינן חלק אינטגרלי מחיינו, חשוב לקרוא ולהבין לאיזה אולם אירועים אנחנו הולכים, שימו לב, ישנן תגובות שאין צורך להתייחס אליהן, שניתן להבין מלכתחילה, שזאת ביקורת בכדי להרוס, כמו שיש גם ביקורות שהן "מזויפות". שימו לב גם לביקורות על מנהל האירוע של האולם..

רישיון עסק וכו - ללא ספק החלק החשוב ביותר , לבקש לראות קחו בחשבון שלפעמים רישיון עסק מתעכב מכל מיני סיבות שאין באשמת האולם, או אינן סיבות מסכנות..
לדרוש מהאולם אירועים חוזה שכירות, ביטוח צד ג', אישור משטרה וכיבוי אש, תעודת כשרות (למי שחשוב לו), ואם יש חברת קייטרינג, אז רישיון ממשרד הבריאות.

פגישה ראשונית - קבעו פגישה בכל האולמות אירועים שאתם אוהבים, הרושם הראשוני שתקבלו בהן, הינו חלק חשוב בקבלת ההחלטות להמשיך קדימה

מחיר - בדקו את המחיר, ושימו לב למחיר המנה לאחר כל התוספות שבהצעה.. לפעמים יתנו לכם הצעה כללית לפי מחיר מנה, וישנם מקומות שיתנו לכם מחיר מנה + תוספות כמו, הגברה ותאורה וכו, חברו הכל ואז עשו את הממוצע למנה, זכרו, כל אולם אירועים עובד בשיטה אחרת, בסופו של יום, המחיר הסופי זה מה שמשנה..

חוזה - סגרו חוזה, רק שאתם ממש בטוחים! אם זה תאריך ויום פחות מבוקשים מימי חמישי בחודשים המבוקשים, אל תפחדו למשוך את ההחלטה עד הרגע האחרון, עשו הסכם על כמות המוזמנים שאתם בטוחים שתגיע לכם! אל תזרקו מספר גבוה סתם, אח"כ קשה עד בלתי אפשרי להוריד את ההתחייבות באולם. שימו לב שהאולם שאתם בוחרים יוכל להכיל את כמות המוזמנים שלכם בהמשך.

לצד החוזה אשר מציין כל מה שנוגע לביטוח וכספים, לא לשכוח לדרוש נספח חתום ע”י הלקוחות ומנהל המקום, כאשר מהות הנספח לכלול כל מה שהוסכם בע”פ, בעיקר מול איש המכירות. מכאן שגם אם הבטיחו לכם תוספת של עציצי תבלין לשולחנות (כמות?), או עוד עמדה לקבלת פנים ללא חיוב, הרי שיש לציין זאת בנספח.

אוכל - תבקשו לטעום מספר מנות לפני שאתם סוגרים (במהלך הפגישות המקדימות שלכם) בזמן אירוע, אין יותר אמיתי מלהגיע לאירוע ולקחת מנה מהקבלת פנים, סלט או עיקריות כשאר האורחים.. אם אנכם בטוחים באוכל, אבל עדיין אוהבים את השאר, בקשו חוזה מותנה טעימות.

חנייה - שימו לב שלאולם יש חניון בתוקף, קרוב לאולם, ושהם מציעים פתרונות חנייה לכמות האורחים שלכם.